Kielce

06.11.2021r.

Kompetencje Przyszłości

Kompetencje Przyszłości

Prowadzący

Zdjęcie

Katarzyna Cukierska

Dyrektor Szkoły z Pasją im. Elżbiety Sołtys w Ostrowcu Świętokrzyskim

Katarzyna Cukierska  główna założycielka i dyrektor Szkoły z Pasją im. Elżbiety Sołtys w Ostrowcu Świętokrzyskim (2015-2020) jednocześnie prezes Stowarzyszenia Przestrzeń Inicjatyw Społeczno Kulturalnych od 2010 roku.  Z wykształcenia pedagog, doradca zawodowy, absolwentka Szkoły Liderów Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności i Szkoły Trenerów Elżbiety i Roberta Sołtys. Właścicielka Pracowni Inspiracji Rozwoju Osobistego. Autorka i realizatorka wielu projektów edukacyjnych i społecznych. Fascynatka procesu grupowego, warsztatowych metod pracy i procesu mentoringowego. Na swoim koncie posiada kilka tysięcy godzin przepracowanych na sali warsztatowej jak i w procesach rozwojowych indywidualnych. Kocha taniec, szczególnie latynoamerykański i zajęcia Zumby. Z pasji i potrzeby serca poetka, autorka tomiku poezji „O niej”.

Czas trwania:

7h

Miejsce:

Kielce

Termin:

06 listopada 2021

Godzina:

10:00

Opis warsztatów

Część I warsztatu – ZMIANA

Podczas tej części warsztatu uczestnicy doświadczą na własnej skórze czym jest zmiana i jak na nią reagują. Doświadczenia warsztatowe posłużą nam refleksji na temat tego co akurat dzieje się
w świecie.

Część II warsztatu – KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI

W tej części warsztatowej uczestnicy dowiedzą się jakich kompetencji oczekuje od nich świat i rynek pracy oraz jak te kompetencje kształtować.