O warsztatowni

Sukcesu nie zawdzięczasz wyłącznie sobie. Zawsze zdumiewają mnie ludzie, którzy myślą: na pewno mi się powiodło, bo jestem bystry. Ale bystrych jest bardzo wielu. Więc to pewnie dlatego, że pracowałem ciężej niż inni. Coś wam powiem: całe mnóstwo ludzi ciężko pracuje. Odniosłeś sukces, bo ktoś ci w tym pomógł. Na jakimś etapie życia spotkałeś wspaniałego nauczyciela

- Barack Obama

Każdy z nas spotyka na swojej drodze ludzi, którzy zmieniają nasze życie. Inspirują, uwrażliwiają, wskazują dobre przykłady i przestrzegają przed głupimi błędami.

Chcemy uruchomić twój potencjał i wzmocnić proces Twojego rozwoju. Będzie to przestrzeń ciekawych spotkań, szkoleń i seminariów rozwojowych.

Chcemy uruchomić twój potencjał i wzmocnić proces Twojego rozwoju. Będzie to przestrzeń ciekawych spotkań, szkoleń i seminariów rozwojowych.

Projekt adresowany do młodych ludzi, którzy chcą kształtować otaczającą rzeczywistość i nie chcą być bierni. Dla tych, którzy chcą rozwijać się, zdobywać nowe kompetencje i tworzyć wartościowe relacje.

Problemem współczesnej Polski jest niski stopień aktywności społecznej młodych. Bazując na osobistych doświadczeniach, wiem jak ważne jest wspieranie rozwoju lokalnych liderów, którzy budują przyszłość naszych małych ojczyzn. Sam kiedyś taką pomoc uzyskałem.

<h4>Adam Jarubas</h4>
<p>organizator</p>

Adam Jarubas

organizator

Zapraszam do współpracy wszystkich którzy chcą uczestniczyć w ciekawych spotkaniach, pracować nad rozwojem w oparciu o innowacyjne metody szkoleniowe i spędzać czas w przyjaznym gronie.

Poszukaj z nami inspiracji!

Bądź otwarty

Bądź odważny

Bądź otwarty