Kielce

03.10.2020r.

Przypływ-Odpływ-Wpływ

Przypływ-Odpływ-Wpływ

Prowadzący

Barbara Zamożniewicz

liderka społeczna/blogerka

Cześć!
Mam na imię Basia i bardzo cieszę się na nasze spotkanie, bo od miesięcy nie prowadziłam już żadnego warsztatu a naprawdę to uwielbiam. Może chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć zanim zdecydujesz się na udział?
Odkąd wróciłam po studiach do mojej rodzinnej wsi, przeszłam ciekawą drogę od liderki młodzieżowej przez wieloletnią prezes fundacji po doradcę Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa i Rzecznik Młodzieży. Na każdym z tych etapów robiłam to, w co wierzyłam niezwykle mocno: że aktywność społeczna młodych ludzi ma ogromne znaczenie dla rozwoju naszego regionu. I że młodzi ludzie są po prostu fajni i mają świetny potencjał 😉 Po drodze bardzo dużo się nauczyłam i szlifowałam swoje liderskie umiejętności m.in. w Programie LIDERZY PAFW Fundacji Szkoła Liderów. Przeznaczam wiele czasu na rozwój osobisty i szperanie w zakamarkach własnej osobowości, bo wierzę, że wszystko, czego potrzebujemy znajduje się w nas samych. Uwielbiam pracować z ludźmi. Kocham las. Fun fact? Organizuję imprezy, w których największą atrakcją jest…..błoto!

Czas trwania:

5h

Miejsce:

Kielce

Termin:

03 października 2020

Godzina:

10:00

Opis warsztatów

Warsztat o przestrzeni wpływu, odpowiedzialności i odwadze.

 

  • Czym jest odpowiedzialność?
  • Na co w życiu możemy mieć wpływ a na co wcale nie?
  • Czy można pracować nad osobistą odwagą? Gdzie jej szukać, kiedy jest nam potrzebna?

W czasie warsztatu spróbujemy znaleźć odpowiedzi na te pytania, poeksplorujemy nasze przestrzenie wpływu i poszukamy, które wewnętrzne moce nam te przestrzenie poszerzają.
Po warsztacie możecie wyjść z większą świadomością siebie, wzmocnieni i pełni wiary w swoją sprawczą moc.

To fajny (kolejny) krok w kierunku poznania siebie i rozwijania swojego potencjału.