Kielce

06.03.2021r.

Zagraj w swoją Karierę

Zagraj w swoją Karierę

Prowadzący

Zdjęcie

Katarzyna Cukierska

Dyrektor Szkoły z Pasją im. Elżbiety Sołtys w Ostrowcu Świętokrzyskim

Katarzyna Cukierska  główna założycielka i dyrektor Szkoły z Pasją im. Elżbiety Sołtys w Ostrowcu Świętokrzyskim (2015-2020) jednocześnie prezes Stowarzyszenia Przestrzeń Inicjatyw Społeczno Kulturalnych od 2010 roku.  Z wykształcenia pedagog, doradca zawodowy, absolwentka Szkoły Liderów Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności i Szkoły Trenerów Elżbiety i Roberta Sołtys. Właścicielka Pracowni Inspiracji Rozwoju Osobistego. Autorka i realizatorka wielu projektów edukacyjnych i społecznych. Fascynatka procesu grupowego, warsztatowych metod pracy i procesu mentoringowego. Na swoim koncie posiada kilka tysięcy godzin przepracowanych na sali warsztatowej jak i w procesach rozwojowych indywidualnych. Kocha taniec, szczególnie latynoamerykański i zajęcia Zumby. Z pasji i potrzeby serca poetka, autorka tomiku poezji „O niej”.

Czas trwania:

6h

Miejsce:

Kielce

Termin:

06 marca 2021

Godzina:

10:00

Opis warsztatów

Część 1 warsztatu gra strategiczna – Zagraj w Karierę!

Będziemy się uczyć umiejętności planowania, logicznego myślenia i wytyczania celów. Masz do wyboru 3 ścieżki kariery: naukową, korporacyjną albo ścieżkę własnego biznesu. Możesz wybrać jedną ścieżkę albo spróbować szczęścia na wszystkich ścieżkach. Co się bardziej opłaca? W co zainwestować swój cenny czas? Jak rozwinąć własny biznes? Gra pozwala przeanalizować pytania jakie stawiamy sobie w życiu a wygrywa ten kto dobrze gra!

Cel warsztatu: Celem warsztatu jest wzbudzenie refleksji w uczestnikach na temat rozwoju swojej ścieżki kariery oraz zwiększenie umiejętności wytyczania celów.

Metody pracy: gra szkoleniowa, dyskusja w grupie.

Korzyści dla uczestników: Gra gwarantuje nutkę rywalizacji i dobrej zabawy.

Gra jest doskonałym wstępem do dyskusji o rynku pracy i wyzwaniach jakie czekają na młodych ludzi.

Część 2 warsztatu – METODA PORTFOLIO

Na zakończenie warsztatu uczestnicy zapoznają się z Metodą Portfolio indywidualnego dzięki której będą mogli zbierać informacje na swój temat i dokonywać analizy rozwijanych kompetencji.

Dla każdego uczestnika potrzebny będzie segregator i przekładki z hasłami:

  • JA W MOICH OCZACH
  • JA W OCZACH INNYCH
  • MOJE PREDYSPOZYCJE
  • MOJE AKTYWNOŚCI I OSIAGNIĘCIA
  • MOJE MARZENIA I PLANY